Na služby hydrauliky jedině kvalitní agregáty!

hydraulické agregáty

Zajímá vás, co jsou hydraulické agregáty nebo podnikáte v oblasti hydrauliky? Tento článek je pro vás. Shrneme si, v čem spočívá hydraulika obecně a jaké funkce plní agregáty v průmyslu.

Hydraulika - základní informace

 

Hydraulika využívá mechanické vlastnosti kapalin na pohon částí a strojů. Většinou se v jedné části stroje začne kapalina stlačovat a přesouvat do druhé komory, která je jiné velikosti než ta první.

Díky Pascalově zákonu se po přesunu a rozpínání začne kapalina pohybovat stejnou, či větší silou a při dalších přesunech nabývat na síle. Tomuto jevu se říká tíhové zrychlení. Na inženýrech závisí výpočet přesné síly potřebné pro daný stroj a uzpůsobení přístroje na základě toho.
Hydraulika se používá ve velkých i malých strojích na rozpohybování přístrojů - často ve hydraulických lisech, válcích a motorech.

Hydraulické agregáty

Jsou vlastně srdcem celého hydromechanického systému - pohánějí kapalinu do hydromotoru a dále. Bez kvalitního hydraulického agregátu nebude systém pracovat s dostatečným výkonem a je třeba jej udržovat v perfektním stavu. Pro kvalitní hydraulické součástky a také agregáty navštivte Hydrocom.cz a poptejte u odborníků v průmyslu to nejlepší pro vás.

Chcete zde publikovat článek, nebo získat zpětný odkaz?

Kontaktujte nás e-mailem: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Copyright © 2022 - created by Joomla4