Nevyhazujte velké kartonové krabice.

 velké kartonové krabice

Proč? Nejen, že je to neekologické, ale zároveň přicházíte o možnost vyrobit něco unikátního z těchto pevných materiálů. Velké kartonové krabice jsou zároveň poptávané většími firmami, zabývajícími se obalovými materiály, jako je Rosma-obaly. Máte tedy možnost získat peníze zpátky za svou počáteční investici.

Co vyrobit z velké kartonové krabice

Domečky - pro panenky, mazlíčky, nebo děti, fantazii meze nekladou. Odstraňte případné kovové svorky v krabicích a plastovou izolepu nahraďte papírovou a kromě případného říznutí o papír se nemusíte bát, že dojde k větší újmě na zdraví váš milovaný obyvatel nového kartonového příbytku.

Hnojivo na zahradu - víte, že natrhaný mokrý karton je fantastickým hnojivem? Opravdu! Je schválený ekology a vaše půda získá unikátní živiny.

Rohožka pod mokré boty - ať už pod topení, nebo ke dveřím, karton dobře saje a udrží podlahu čistou. Na rozdíl od hadru je vyšší a prodyšný mezi vrstvami a nebude se tvořit zápach pod mokrou podrážkou z bakterií.

Záložky, desky, složky - zkrátka pevnější části kancelářských potřeb. Uvidíte, kolik produktů z jedné krabice můžete získat.

Pořadač do skříně - ať už zavřené, nebo bez víka, kartonové krabice udrží věci pohromadě a bez prachu. Vydrží dlouho, pokud nebudou vlhké nebo příliš zatížené a vy nemusíte kupovat ty plastové z Ikei.

Kde prodat své krabice

Pokud nenajdete žádného přítele, nebo souseda, co by měl zájem o kartonové krabice, kontaktujte firmu Rosma-Obaly a zbavte se nepořádku bez pocitu, že jste přispěli zbytečnému vyhazování na skládky.

Chcete zde publikovat článek, nebo získat zpětný odkaz?

Kontaktujte nás e-mailem: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Copyright © 2022 - created by Joomla4