Proč aplikovat do logistického skladu antistatickou podlahu

Potýkáte s problémem, že nevíte jaký druh podlahy zvolit do průmyslových prostorů? Tento článek je určený přímo pro Vás!

Druhy průmyslových podlah

Existuje řada podlah do pracovního prostředí, ale která je ta nejlepší? Při výběru podlahy si musíte položit otázku, k jakému účelu podlahu chci a co od ní očekávám? Logicky nebudete do průmyslové firmy pokládat plovoucí podlahu, která se hodí do interiéru kanceláře či domácnosti. Spíše se budete rozhodovat mezi polyuretanovým štěrkem, epoxidovým nátěrem nebo antistatickou podlahou. Ale která je nejvhodnější?

Polyuretanový štěrk

Tento typ povrchu se nejvíce používá pro parkovací domy či garáže. Tento druh lité podlahy je velmi pružný a dobře překonává drobné trhliny v podkladu. Můžete si také zvolit i typ podlahy zda bude protiskluzová nebo hladká.

Epoxidový nátěr

Nátěr považujte jako ekonomickou variantu při výběru podlahy. Tento typ nátěru se doporučuje pro lehké až střední zatížení. Velmi často se právě užívají pro znační cest.

Antistatická podlaha

Jak již z názvu vypovídá, tento typ podlah se hodí primárně do podniků, kde jsou požadavky na podlahy, které odvádějí elektrostatický náboj. Cena těchto podlah se pohybuje v rozmezí cca 600-800 Kč/m2.

Shrnutí

Stále nejste rozhodnutí jaký druh podlahy si vybrat? Nezoufejte, máme pro Vás řešení. Společnost J. A. Clean nabízí podrobný popis a výběr podlah s odbornou konzultací.

 

Chcete zde publikovat článek, nebo získat zpětný odkaz?

Kontaktujte nás e-mailem: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Copyright © 2022 - created by Joomla4