Novinky ze světa moderní obce

digitální úřední deska

Co přinesl technologický pokrok z hladiska sociálních sítí asi všichni víme, ale existují i jiné novinky, které usnadňují každodenní správu fungování obcí a podniků. V tomto článku se dozvíte, co je digitální úřední deska, bezkontaktní platební kiosek, nebo jaké výhody přináší digitální rozhlas.


Digitální úřední deska

Z prvního pohledu se může zdát, že se jedná o internetové rozhraní, ve kterém funguje komunikace mezi úředníky a občany. Částečně je to pravda, jen se k tomu váže i speciální hardware, který s tímto rozhraní a vlastním softwarem tvoří jedinečnou komunikační cestu.
Jedná se o dotykové médium, které je vyrobeno buď ve statické, nebo pohyblivé variantě.
Plně funkční při vysokých teplotních výkyvech a odolné proti větru, venkovní úřední desky poskytují skvělou variantu pro bezkontaktní komunikaci s občany

Bezkontaktní platební kiosek

Pro omezení kontaktu s ostatními lidmi a zvýšení plynulosti provozu jsou fantastické bezkontaktní platební kiosky. Pokud jste se s nimi již setkali, bylo to pravděpodobně v nejmenovaném fastfoodu. Lze tyto kiosky přizpůsobit jakémukoliv podniku a službě. Výhody? Nízké mzdové náklady, eliminace osobního kontaktu, platby poplatků i mimo úřední hodiny.

Digitální rozhlas

Přirozený pokračovatel klasického rozhlasu, který je ovšem chytřejší a samostatnější, než jeho předchůdce. Jednoduché ovládání odkudkoliv, možnost rozhlasu jen z určitých zařízení a systém, který sám sebe kontroluje a navrhuje změny za účelem snížení provozních nákladů. Jednoduchá činnost v teorii, konečně odpovídá modernímu řešení budoucnosti.

Chcete zde publikovat článek, nebo získat zpětný odkaz?

Kontaktujte nás e-mailem: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Copyright © 2022 - created by Joomla4