Jak sehnat ty nejlevnější notebooky?

nejlevnější notebooky

V tomto článku pro vás máme tipy na to, kde sehnat ty nejlevnější notebooky a zároveň nenaletět na podvodné prodeje online.

Diskontní prodejny

Pokud jste ještě neslyšeli o diskontních prodejnách online, přicházíte o možnosti získat plně funkční elektroniku za velmi dobré ceny. Jakto, že mohou diskontní prodejny prodávat elektroniku levněji? Hlavním důvodem je, že se jedná o elektroniku s “narušeným” obalovým materiálem. Ať už se jedná o to, že byl výrobek přepraven drsným způsobem a následkem toho je narušený obal a proto se nejedná o výrobek vhodný pro běžné prodejny, nebo se jedná o prezentované zboží, které bylo za tímto účelem vybaleno.

Z druhé ruky - jak nakupovat bezpečně

Zkuste nakupovat jen z ověřených zdrojů, které jsou často vlastněné většími společnostmi, které mohou prodavače potrestat v případě falšovaného prodeje. Příkladem toho jsou designované aplikace, jako je letgo, za odvoz, a prodejní webové stránky jako je sbazar, facebook market, a další. Podívejte se, jestli má registrovaný prodejce již některé provedené prodeje a jaké získávají zpětné vazby. Pokud se nejedná o podezřele vypadající falešné hodnocení - například velké množství referencí napsané v ten samý den, profily bez fotek a zvláštních textových přezdívek a přehnaně pozitivní reference.

Pokud nemá prodejce problém s vámi komunikovat, natočit manipulaci s produktem a při předání zajistit možnost pro vás vyzkoušet si funkčnost, nejspíš se jedná o kvalitního prodejce.

Tipy na otázky pro prodejce elektroniky:

  • Jaký je důvod prodeje?
  • Jak dlouho jste jej měli?
  • Mohli byste pořídit bližší fotografii?
  • Mohli byste prosím natočit, jak funguje notebook bez zapojení do elektřiny?
  • Jste ochotný/á se sejít se mnou a mým manželem/ mou ženou v kavárně a předat si peníze za notebook z ruky do ruky po vyzkoušení?
Chcete zde publikovat článek, nebo získat zpětný odkaz?

Kontaktujte nás e-mailem: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Copyright © 2022 - created by Joomla4